Dňa 22.3.2017 sme boli pri príležitosti Svetového dňa vody s produktami FONTANA  hosťami obľúbeného programu Snídaně s Novou, ktorá vysiela každý pracovný deň od 5:55 do 8:45.

Príjemná moderátorka Hana Mašlíková sa pýtala, aké druhy vody sú určené k pitiu a ako dodržiavať pitný režim na pracovisku. V reportáži môžete okrem iného nahliadnuť do našej plničky barelov.

celý text

Vážený zákazník,

zmenili sme banku.

celý text

Od 28.11.2011 sme na novej adrese...

Rožňavská 2, Bratislava

(vjazd do areálu NAD 820 je z Trnavskej cesty)

Preto, aby naša voda bola pohodlne uskladnená, výdajníky sa cítili ako v bavlnke a zákazníci to k nám mali bližšie, rozhodli sme sa zmeniť adresu. Aj keď väčšinou jazdíme my k vám, veríme, že ak k nám zavítate, bude sa vám u nás páčiť.

Príďte nás navštíviť, dať si dobrú kávu a samozrejme výbornú pramenitú vodu. Na novej adrese sme pre vás každý deň od 8:00 do 16:30.

celý text

Pitný režim v zime?

Počúvame to celé leto: “Dodržujte pitný režim …. V extrémnych teplotách, ktoré zasiahli Slovenskú a Českú republiku je nutné dbať na dostatočný prísun tekutín … Zabráňte prehriatiu organizmu – pite ...“ V takomto období je to samozrejmé. Ale čo v zime?

celý text

FONTANA V NEPÁLE

04/08/2010

Dňa 26.9.2009 zaviala naša vlajka na vrchole šiestej najvyššej hory sveta Čo Oju (8201 m), kam vystúpila trojica zo štvorčlennej výpravy Slovenských horolezcov.

Na horu vystupovali klasickou cestou expedičním štýlom, pri čom záverečný úsek absolvovali z tretieho tábora vo výške 7500 m. Štvrtý člen slovenskej výpravy Stanislav Poliak sa o vrchol nepokúšal.

celý text

Dovoľujeme si oznámiť, že na našich cestách môžete stretávať náš Fontana truck. Bude jazdiť mezi našimi pobočkami po celé ČR a Slovensku. Veríme, že se bude páčiť.

 

Vodičovi aj kamiónu prajeme veľa šťastných kilometrov!

celý text

Lee