FONTANA môže byť aj váš kompletný nápojový špecialista - výdajníky vody, kávovary, filtre na vodovod, predajné automaty

celý text

Ako to funguje?

Je to jednoduché. U nás za každý zakúpený barel dostanete 30 bodov.
Každý bod má hodnotu 0,03 € (bez DPH)
O nazbierané body vám znížime pravidelný mesačný nájom.

A čo keď nazbieram v mesiaci viac bodov, než je nájom? Čo sa stane s neuplatnenými bodmi?

Žiadny strach. Neutratené body sa vám prenesú do nasledujúceho mesiaca. O žiadne u nás neprídete. V zimných mesiacoch, ich ako keby nájdete:-) To sa toľko nepije, takže by vaše odbery treba nepokryli celý nájom. Platí tu "Keď sa zima opýta ...":-)

A pokiaľ sú vaše odbery naozaj také veľké, že nazbierané body prevyšujú nájom, môžete si zaobstarať ďalší výdajník, alebo ten váš súčasný vymeniť za iný, novší, lepší:-)

Ako sa dozviem, koľko mám nazbieraných bodov?

Na každej faktúre, v jej dolnej časti, máte informáciu, koľko ste práve nazbierali bodov aktuálnym nákupom a koľko ich máte na svojom konte.

 

celý text

nová Fontana MINERA

Predstavujeme vám novú stredne mineralizovanú vodu Fontana MINERA.

Jedná sa o veľmi kvalitnú vodu nachádzajúcu sa v hĺbke 400 až 500 metrov, v chránenej oblasti Severočeská křída. Vek tejto vody sa odhaduje minimálne na 70 000 rokov.

body vám uspoří na nájmech FILIPA samozrejme nákupom aj tohto výrobku získavate body FILIP, vďaka ktorým si môžete znížiť svoj ​​nájom za výdajník, či kávovar.

V týchto dňoch mieri na naše pobočky dostatočná zásoba novej Fontana MINERA. Ak ste teda priaznivcom mineralizovaných vôd, môžete smelo objednávať, ale pamätajte ... mineralizovaná voda sa nesmie vo výdajníkoch ohrievať!

 

Objednávejte v našom e-shope TU.

celý text

Náš najpredávanejší kávovar XS MINI!

kávovar XS MINI od Fontany

celý text

V minulosti sme predstavili novú radu výdajníkov vody ATLANTIS. Tieto prístroje majú praktické tlačidlá k výdaju vody z barelu a vďaka svojmu modernému vzhľadu sú skvelým doplnkom do kancelárií, či domácností. Predstavujeme Vám najmenší výdajník z tejto rady, 505mm vysoký ATLANTIS-MINI!

Výdajník je zaradený do bonusového programu FILIP, tzn. že za každý odobratý barel vody dostanete zľavu 0,03 € z nájmu. A bežne sa stáva, že naši zákazníci neplatia vôbec žiadny prenájom, pretože nákupom vody získajú väčšiu zľavu, ako je nájom výdajníka!

Prenájom FILIP iba: 11,50 €

Kliknutím na výdajník sa presuniete na stránku, kde si tento malý a elegantný prístroj môžete zapožičať nezáväzne na týždeň vrátane vody zadarmo! Nie je nič jednoduchšie, ako vyplniť na našom webe formulár zápožičky zadarmo a pohodlne si doma, alebo v kancelárii zistiť, koľko vody vypijete a ako sa Vám prístroj páči.

celý text

Čerstvá novinka v našom sortimente - kávovar FREEDOM.

Pre domácnosť i firmy - pre všetkých, ktorí si radi vychutnajú kvalitnú kávu.

Do kávovaru sa vkladajú kapsule obsahujúce namletú zrnkovú kávu. Tá je pražená, mletá a následne vákuovo zabalená v tradičnej a preslávené talianskej pražiarni MOKA EFTI. Tento systém zaručuje, že si vždy užijete jemnú chuť a báječnú vôňu kvalitnej kávy.

Vďaka šikovnému prenájmu FILIP môžete mať všetko veľmi výhodne!

celý text

Iste viete, že Fontana už nie je len špičkovým dodávateľom barelovej vody. Už niekoľko rokov ponúkame zákazníkom, ktorí dávajú prednosť vode z vodovodného radu, výdajníky s filtrami.

V našej ponuke teraz nájdete aj nový výdajník WTC CLASSIC POU. Jedná sa o preverený výdajník, ktorý ste doteraz mohli vídať len ako výdajník barelové vody. Výdajník samozrejme pripravuje horúcou aj chladenú vodu, ale navyše je veľmi lacný!

V cene prenájmu ALL IN je 4x ročne sanitácie a 2x ročne výmena filtrov!

celý text

 

"Kto je FILIP?" Pokiaľ ešte neviete o našom programe FILIP, kliknite tu a dozviete se viac.

celý text

 

Veľa z vás sa nám zverovala s trápením, že máte neustále plné odpadkové koše použitých kelímkov. Sú neskladné a tak zaberajú veľa miesta.

Máme pre vás riešenie! Tubusy na použité kelímky ServiceCup! Kelímky sa do nich šikovne skladujú a tak šetria miesto. Dodávame ich v bielej a čiernej farbe.

celý text

Lee